عزیزی بانک جایزۀ برتری در تجارت را به دست آورد

عزیزی بانک عطیۀ (THE BIZZ 2017) را جهت ویژگی و برتری در تجارت از آن خود کرد.

عزیزی بانک با توجه به عملکرد مطلوب و شایستۀ خود در بخش‌های گوناگون بانکی و بر مبنای فعالیت‌ها و خدمات شایسته و اعتماد‌آفرین در صنعت بانک‌داری و همچنین دستاوردهایش در حوزه رضایت‌مندی مشتریان و پشتوانه اعتماد عمومی، واجد دریافت پاداش موسوم به (THE BIZZ 2017) تشخیص داده شد.

بر همین اساس جایزۀ (THE BIZZ) که یکی از معتبرترین جوایز به شمار می‌رود، طی محفل باشکوهی در شهر دوبی در هوتل برج عرب به تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری، از سوی کنفدراسیون جهانی تجارت (WORLD COB) به عزیزی بانک اهدا شد.

آقای محمدسالم امید، رییس اجراییوی عزیزی بانک، این افتخار را با حضور بیش از ۳۵۰ مقام بلندرتبه که مشمول ۵۰ کشور جهان می‌شد، دریافت کرد.

با به دست آوردن این جایزه، امکان رشد فعالیت عزیزی بانک در سطوح جهانی فراهم شده، ظرفیت بانک را در جهت تامین ارتباط تجاری و ایجاد کاروبار در سراسر جهان افزایش داده و در نهایت  عزیزی بانک می‌تواند کارکرد و دستاوردهای بانکی و تجارتی خود را برای جهانیان به نمایش گذارد.

در عین حال، عزیزی بانک به حیث عضو پیشتاز سازمان تجارتی  (WORLDCOB) شناخته شده و برایش اجازۀ ایجاد دادوستد میان اعضای این سازمان داده شده است.

با کسب این موفقیت، عضویت در سازمان ورلدکوب(WORLDCOB)  عزیزی بانک اولین بانک خصوصی در افغانستان است که می‌تواند در کنار دیگر شرکت‌های بزرگ مانند:

بانک سوهر (عمان)، دوبی دیوتی فری (امارات متحده عربی) بانک دوحه (قطر)، سعودی تیلی کام (عربستان سعودی)، بی بی کی بی اس سی (بحرین)، بانک ملی کویت (کویت)، اداره شناسایی امارات (امارات متحده عربی) خطوط هوایی ایتوپیا (ایتوپیا)، پوهنتون کاربوک (ترکیه)، کریدت لیبانیس (لبنان)، السولایمی گروپ (عمان)، یونین نشنل بانک (امارات متحده عربی) روابط تجاری برقرار‌ کند.

پیش از این، محافل اهدای جوایز (BIZZ) در شهرهای: هستون، نیویارک، پونتا، کانا، پانامه، کسکو، روم، ممبیی، اورلندو، بارسلونا، میامی/باهامس، دوحه، پاریس، لوسکابوس، دوبی، وینیس، هاوایی، ابوذبی، آتن، لاس ویگاس، موسکات، واشنگتن و موناکو برگزار گردیده است.

ورلد کوب (WORLDCOB) یک سازمان تجارتی پیشتاز در جهان است که در شهرهای هوستون و تکزاس موقعیت دارد. این سازمان، معرف توسعه و انکشاف بیش از ۳۳۰۰ کمپنی در بیشتر از ۱۲۰ کشور جهان بوده، رشد و توسعۀ شرکت‌ها و تاجران برجسته را رسمن مورد شناسایی قرار داده همچنان به ترویج مسوولیت اجتماعی شرکت‌ها می‌پردازد. این سازمان، از شرکت‌های پیشتاز در عرصۀ‌ تجارت، با اعطای جوایز (BIZZ) تقدیر و تحسین می‌کند.